|
romuald
|
 |
« : 02 Липня 2007, 16:01:41 » |
|
Поки організатори "задумалися" над призначенням модератора та іншими пропозиціями форумчан, беремо ініціативу в свої руки. Виходимо з тези про те, що організатори теж люди, і швидше всього для них НББ не є основною діяльністю. Тому спробуємо зайнятися тим, що називається самоорганізація. Перш за все, нам потрібно дізнатися скільки нас є, тому доречною є ПЕРЕКЛИЧКА. Мається на увазі перекличка саме тих, хто готовий щось робити для НББ. Тому наголошую, що ця тема відрізняється від теми "Гілка для знайомств". Тобто той, хто підписався в цій темі засвідчує те, що він активно з’являтиметься на форумі і готовий певним чином допомогти НББ (неважливо, в реальності чи в інтернеті). Активність означає появу хоча б раз в тиждень на форумі. Також пропоную вказати населений пункт і діяльність, якою, можливо ви б могли допомогти руху або зв’язки, які у вас є, які можуть чимось допомогти (наприклад, знайомі в газетах, ТБ і т.д.) Більше того, пропоную робити таку перекличку періодично, наприклад, раз в два місяці, щоб бачити ,хто появився, а хто, можливо зник, розчарувавшись чи з інших причин. Почнемо з себе:Роман (romuald), м. Луцьк, можу допомогти в організації роботи форуму та сайту, написанні різного роду матеріалів. Теоретично можу зробити і банери чи інші наочні матеріали, але вважаю, що таку справу варто довіряти професіоналам. Не маю потягу до розклеювання наклейок, роздавання агітматеріалів і т.д. (Так як сам економіст, то в принципі можу домомогти і у всьому, що пов’язане з цим, хоча, думаю, це навряд чи знадобиться )
|
|
|
|
|
Записаний
|
|
|
|
|
Н€б@йд¥)|(ий Іван
|
 |
« Відповідь #1 : 02 Липня 2007, 18:40:35 » |
|
Іван. М. Кіровоград. Готовий працювати на місцевому рівні. Так як я є заступником голови учнівського самоврядування у моїй школі, можу забезпечети всілякого роду пропаганду серед учнів, можу написати та розмістити статті про діяльність НББ у шкільній газеті "Вісник гімназії". Також можу представляти проекти НББ на засіданнях міського учнівського самоврядування. (Але мені потрібні дані про те, чи є в Кіровограді представництво НББ, адже сама наша школа не зможе проводити дані дії без підтримки членів НББ у нашому місті - у нас просто не буде на кого посилатися. До кого можна звернутися за такою інформацією?)
Дякую за увагу.
|
|
|
|
« Останнє редагування: 02 Липня 2007, 19:34:49 від Ivan »
|
Записаний
|
Viva, Україно! Н€б@йд¥)|(ий вітає тебе!
|
|
|
|
webwin
|
 |
« Відповідь #2 : 02 Липня 2007, 19:34:26 » |
|
Привіт всім. Гарна ідея. Тепер про себе. Звати Володимир. Живу в Вінниці. Закінчив Вінницький національний технічний університет. Зараз працюю веб-програмістом. Можу і хочу допомогти в покращені роботи сайту.
Дякую за увагу.
|
|
|
|
|
Записаний
|
|
|
|
Pasha_ua
Націоналіст України - nu.ucoz.ua
Постійний користувач
 
Offline
Повідомлень: 233
м. Вінниця
|
 |
« Відповідь #3 : 03 Липня 2007, 00:33:07 » |
|
Мене звати Павло живу в Вінницькій області!!! Навчаюсь в Вінницькому Національному Технічному Університеті на 2 курсі. Готовий до активних дій!!! Чим я можу допомогти не знаю ну знаю що можу!!!
|
|
|
|
|
Записаний
|
Тільки наволоч чужа Українську мову зневажа!!!
Націоналіст України - nu.ucoz.ua
|
|
|
|
|
|
Руслан
|
 |
« Відповідь #5 : 03 Липня 2007, 08:06:57 » |
|
Слава Україні!
Мене звуть Руслан (хто б міг подумати, правда? ). Я вже близько року допомагаю рухові НББ в різних сферах діяльності. Готовий робити ВСЕ що буде необхідно. Якщо чогось не вмію - спробую навчитись.
P.S. Працюю інженером-хіміком-технологом.
|
|
|
|
« Останнє редагування: 04 Липня 2007, 08:06:11 від Руслан »
|
Записаний
|
Щоб щось ЗРОБИТИ - треба щось РОБИТИ!
|
|
|
|
romuald
|
 |
« Відповідь #6 : 03 Липня 2007, 17:17:29 » |
|
Бачу, бійців готових до дій небагато і переважно вони не знають, що можуть зробити... І щось східної України зовсім не чути...
|
|
|
|
|
Записаний
|
|
|
|
|
Рися
|
 |
« Відповідь #7 : 03 Липня 2007, 18:29:17 » |
|
Ірина, Хмельницький, юрист.
|
|
|
|
|
Записаний
|
|
|
|
|
ОЛЯ
|
 |
« Відповідь #8 : 03 Липня 2007, 23:34:11 » |
|
Оля (думаю, шо ніхто і не здогадався  ), Черкаси, навчаюсь, буду допомагати, а чим, то далі буде видно, але допомагати БУДУ!
|
|
|
|
|
Записаний
|
Нічого не буває даремно!!!!!!!.....
|
|
|
|
romuald
|
 |
« Відповідь #9 : 04 Липня 2007, 13:03:12 » |
|
Багато хто пише, що готовий допомагати, але не знає чим. Але для цього треба сказати, що ж ви вмієте? Ви наприклад готові допомагати, скежем, у зв’язках з пресою? Чи ви може агітматеріали можете писати? Чи банер можете виготовити? Пишіть хто що ВМІЄ робити і має час, навіять якщо це розклеювання наклейок
|
|
|
|
|
Записаний
|
|
|
|
|
Patriotka_ZP
|
 |
« Відповідь #10 : 04 Липня 2007, 16:19:12 » |
|
Мене звати Надія. Запоріжжя. Майбутній журналіст.
Готова робити будь-що, бо в нашій справі вся робота важлива.
|
|
|
|
« Останнє редагування: 04 Серпня 2007, 20:17:55 від Moderator 1 »
|
Записаний
|
Україна понад усе!
|
|
|
|
romuald
|
 |
« Відповідь #11 : 04 Липня 2007, 22:59:13 » |
|
Ще раз пояснюю, для чого створена ЦЯ тема. Це не просто "давайте знайомитись", це виявлення людей, які реально бажають ЩОСЬ робити, а не випадково зайшли на форум. Коли ми будемо знати, скільки нас зараз є, ми можемо планувати якісь акції і визначати, чи будуть для цього необхідні люди.... Поки що: 9 чоловікХмельницький - 3 Вінниця та область - 2 Луцьк - 1 Кіровоград - 1 Черкаси - 1 Запоріжжя - 1Інші поки що не виявили бажання сказати, чим можуть допомогти, тому розраховуємо поки лише на тих, хто є.... З таким "бойовим складом" будь-яку акцію в жодному з міст (хіба крім Хмельницького, де три людини можуть зробити щось невеличке) зробити буде важко... Хоча якщо брати діяльність в інтернеті - це вже якась кількість, можна, наприклад, хором відвідати якийсь ДОНЕЦЬКИЙ форум і написати трішки повідомлень українською для підняття рівня обізнаності про НББ  Донецький не тому, що маю якісь негативні думки щодо цього регіону, а тому що це один з найбільш російськомовних регіонів. Як вам ідея? 
|
|
|
|
« Останнє редагування: 04 Серпня 2007, 20:18:12 від Moderator 1 »
|
Записаний
|
|
|
|
Garik@
Новачок
Offline
Повідомлень: 30
м. Вінниця
|
 |
« Відповідь #12 : 05 Липня 2007, 03:17:04 » |
|
Aндрій. Місто Вінниця. Я зараз намагаюсь народити щось для проведення однодених акцій в оздоровчих табораx. Хто зголошується допомогти пишіть на мило.
|
|
|
|
|
Записаний
|
|
|
|
|
Руслан
|
 |
« Відповідь #13 : 05 Липня 2007, 08:08:16 » |
|
Хмельницький - 3
Ромуальде, в Хмельницькому волонтерів для проведення акцій набагато більше. Перевірено на практиці. Просто багато з них є байдужими до інтернету. І справа тут не в якості сайту чи форуму. Ну не цікавить їх і-нет, і все тут.... Хоча якщо брати діяльність в інтернеті - це вже якась кількість, можна, наприклад, хором відвідати якийсь ДОНЕЦЬКИЙ форум і написати трішки повідомлень українською для підняття рівня обізнаності про НББ  Донецький не тому, що маю якісь негативні думки щодо цього регіону, а тому що це один з найбільш російськомовних регіонів. Як вам ідея?  Ідея кльова! Підтримую.
|
|
|
|
|
Записаний
|
Щоб щось ЗРОБИТИ - треба щось РОБИТИ!
|
|
|
Pasha_ua
Націоналіст України - nu.ucoz.ua
Постійний користувач
 
Offline
Повідомлень: 233
м. Вінниця
|
 |
« Відповідь #14 : 05 Липня 2007, 11:56:23 » |
|
... Хоча якщо брати діяльність в інтернеті - це вже якась кількість, можна, наприклад, хором відвідати якийсь ДОНЕЦЬКИЙ форум і написати трішки повідомлень українською для підняття рівня обізнаності про НББ Донецький не тому, що маю якісь негативні думки щодо цього регіону, а тому що це один з найбільш російськомовних регіонів. Як вам ідея? Я згоден. І можна навідуватись не лише на російськомовні форуми а й на україномовні там ми зможемо поповнити ряди небайдужих.
|
|
|
|
|
Записаний
|
Тільки наволоч чужа Українську мову зневажа!!!
Націоналіст України - nu.ucoz.ua
|
|
|
|